صنایع شیمیایی دیاکو پارس تحت شماره ثبت ۴۲۶۶۵۴ و مجوز تولید شماره ۱۰۰۱۴۱۹۸۴ از وزارت صنعت، معدن و تجارت استان تهران به منظور تولید رنگ و حلال های شیمیاییتاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را پس از سال ها تجربه به منظور خدمت در کشور با همراهی مدیران و مهندسان پیموده است.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر استانداردهای روز دنیا به سراسر کشور میباشد.

هم اکنون این کارخانه شامل واحدهای مختلف از جمله سالن های تولید،آزمایشگاه تخصصی،انبارهای نگهداری کالا،دستگاه های متنوع و مجهز و مخازن استاندارد زیرزمینی و روزمینی میباشد و با گردآوری این بخش ها تحت نامی واحد سعی در تولید محصولاتی با کیفیت نموده است.

بالابردن کیفیت محصولات ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد که این مهم سبب گردیده محصولات این شرکت به سایر کشورها از جمله امارات متحده عربی، ترکیه، عراق، افغانستان و ارمنستان نیز صادر گردد.

دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما درکار است، نگرشی به شهادت آنچه که انجام گرفته است و برای شرکت دیاکو پارس و مشتریان آن رضایت به همراه داشته است.

شرکت دیاکو پارس مأموریت خود را طراحی و تولید انواع رنگ، تینر و حلال های شیمیایی تعریف نموده و خود را متعهد می داند که بر اسـاس الزامات استاندارد ISO 9001: 2008 نسبت به بر آورده سازی نیاز مشتریان و بهبود مداوم اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت گام بردارد . لذا در این راستا و درجهت افزایش رضایت مشتریان اقدامات ذیل توسط شرکت انجام می پذیرد:

– جلب رضایت و اعتماد مشتریان و برخورد مناسب و شایسته در جهت تامین خواسته های مربوط

– نگهداری نیروهای متخصص و ارتقاء دانش فنی آنها از طریق آموزش مستمر

– تلاش در جهت کاهش ضایعات و کاهش هزینه تمام شده

– پایبندی به مقررات و انطباق ویژگی‌های محصول با استاندارد ملی

– تنوع در محصولات تولیدی

– گسترش محصولات تولیدی شرکت

– شناسایی بازار های جدید و حضور فعال، موثر و مستمر و تقویت بازارهای قدیمی

از آنجا که موفقیت این سیستم بستگی به مشارکت تمامی همکاران شرکت دارد، لذا از کلیه مدیران و کارکنان انتظار می‌رود نسبت به لحاظ نمودن خط‌مشی کیفیت در تمام فعالیتهای خود، اقدام نمایند. بدیهی است مدیریت شرکت نیز از کلیه فعالیت‌های تعیین شده در این مسیر و تامین بسترهای لازم، حمایت کامل خواهد نمود.

اینجانب با اعتقاد کامل به خط مشی فوق و بازنگری دوره ای آن، اجرای مفاد آن را وابسته به مشارکت کلیه کارکنان و همکاری کامل آنان دانسته، ضمن آرزوی توفیق برای همکاران ارجمند، انتظار دارم نهایت تلاش خود را در جهت اجرا، نگهداری و بهبود سیستم کیفیت به عمل آورند.

مدیریت شرکت

حسینی