صنایع شیمیایی دیاکو پارس تحت شماره ثبت ۴۲۶۶۵۴ و مجوز تولید شماره ۱۰۰۱۴۱۹۸۴ از وزارت صنعت، معدن و تجارت استان تهران به منظور تولید رنگ و حلال های شیمیاییتاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را پس از سال ها تجربه به منظور خدمت در کشور با همراهی مدیران و مهندسان پیموده است.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر استانداردهای روز دنیا به سراسر کشور میباشد.

هم اکنون این کارخانه شامل واحدهای مختلف از جمله سالن های تولید،آزمایشگاه تخصصی،انبارهای نگهداری کالا،دستگاه های متنوع و مجهز و مخازن استاندارد زیرزمینی و روزمینی میباشد و با گردآوری این بخش ها تحت نامی واحد سعی در تولید محصولاتی با کیفیت نموده است.

بالابردن کیفیت محصولات ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد که این مهم سبب گردیده محصولات این شرکت به سایر کشورها از جمله امارات متحده عربی، ترکیه، عراق، افغانستان و ارمنستان نیز صادر گردد.

دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما درکار است، نگرشی به شهادت آنچه که انجام گرفته است و برای شرکت دیاکو پارس و مشتریان آن رضایت به همراه داشته است.